Przeglądane

Preparat w sprayu na bazie alkoholu (stężenie 70%) do skutecznej i szybkiej dezynfekcji powierzchni, 750 ml

Nowy

ECOSET

Bakteriobójczy, drożdzobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy płyn, który nie pozostawia na powierzchni żadnych niebezpiecznych substancji, całkowicie odparowuje, jest wolny od innych substancji (bez chloru itp., tylko składniki alkoholowe!). Zdezynfekowane obszary mogą wejść w kontakt z żywnością natychmiast po wysuszeniu. Jest to dezynfekcja alkoholowa i mycie wodą nie jest konieczne.

39,96 zł

37,00 zł netto

-1,08 zł

41,04 zł

Więcej informacji

Płynny środek dezynfekujący do szybkiej i skutecznej dezynfekcji wrażliwych, gładkich powierzchni, gdzie wymagana jest szybka i trwała dezynfekcja. Zapobiega oporności mikroorganizmów. Dezynfekuje, myje i odtłuszcza bez zapachu.

Dawkowanie i zastosowanie
Gotowy do użycia roztwór stosuje się nierozcieńczony. Całkowicie odparowuje i nie wymaga spłukiwania, nadaje się do wszystkich materiałów odpornych na alkohol. Dezynfekcja jest odpowiednia dla przemysłu spożywczego i miejsc publicznych, takich jak centra fitness, siłownie, fryzjer i inne operacje. Może być stosowany na wszystkich typowych powierzchniach, stali nierdzewnej, tworzywach sztucznych (z wyjątkiem poliwęglanu, gdzie nie jest to bezpośrednio zalecane), beczkach z wodą pitną, miskach i deskach toaletowych, meblach, zabawkach, gadżetach, uchwytach i innych.

Produkty powiązane

13,99 zł 15,00 zł 11,37 zł netto
22,49 zł 23,99 zł 18,28 zł netto