Żel z dodatkiem środka dezynfekującego - Forlux SG013, 750 ml

Nowy

FORLUX

Żel z dodatkiem środka dezynfekującego może być używany do mycia naczyń i narzędzi stykających się z żywnością, ścian, podłóg i urządzeń przemysłu spożywczego. Idealnie sprawdza się w myciu urządzeń sanitarnych. Doskonale radzi sobie z usuwaniem pleśni oraz z wybielaniem lnianych i bawełnianych tkanin. 100g żelu zawiera 40-50 g podchloru sodowego jako substancji aktywnej.

11,05 zł

8,98 zł netto

Więcej informacji

SPOSÓB UŻYCIA

Urządzenia sanitarne:
Rozprowadzić równomiernie pod górną krawędzią muszli, bądź też po powierzchni wanny lub umywalki, pozostawić na 20 minut po czym spłukać wodą. Spływ umywalki, wanny, zlewu w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu, wlać żel do otworu wlewowego umywalki lub muszli klozetowej i pozostawić na noc, potem spłukać wodą. Rozcieńczony: Duże powierzchnie (podłogi, ściany) – 80 ml (1 nakrętka – 30ml) rozprowadzić w 5 litrach wody. W celu uzyskania efektu dezynfekującego:
- powierzchnie czyste: przygotować roztwór roboczy 10% - (1 część SG13 i 9 części wody)
- powierzchnie brudne: przygotować roztwór roboczy 14% - (1 część SG13 i 6 części wody), nanieść roztwór na myte powierzchnie i po upływie 20 minut spłukać dokładnie wodą. Po spłukaniu obiekt może być bezpośrednio użytkowany. Roztwór stosować nie dłużej niż 14 godzin od czasu jego przygotowania.
Wybielanie bielizny:
20 ml dodać do 10 litrów wody, moczyć przez ok. 1 godzinę, dokładnie wypłukać.
Wywabianie plam:
20 ml żelu dodać do 1 litra wody, nanieść go bezpośrednio na plamę lub namoczyć w czasie około 1 godziny, dokładnie wypłukać. UWAGA: nie stosować do jedwabiu, tkanin sztucznych i kolorowych.
Usuwanie pleśni:
Jest skuteczny w likwidacji pleśni na ścianach, w szczelinach, fugach między kafelkami, w łazienkach, wokoło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. Jest skuteczny przeciw grzybom , glonom i mchom, ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. UWAGA: Nie stosować do aluminium. Nie mieszać ze środkami kwaśnymi.
Skład:
<5% podchloryn sodu (aktywny chlor), <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, wodorotlenek sodu, kompozycja zapachowa.
pH 13.

Produkty powiązane

Podobne produkty

13,65 zł 11,10 zł netto

Pliki do pobrania