Krem do rąk Dr Grehen z witaminami, 100ml

Nowy

GOLD DROP

Intensywnie regenerujący i nawilżający krem do rąk Dr Grehen, dostępny w następujących wariantach:

  • RUMIANKOWY z witaminą A i allantoiną z zawartością gliceryny.
  • ALOESOWY z witaminami A+E, z zawartością gliceryny.
  • CYTRYNOWY z witaminą E + C, z zawartością gliceryny.

3,08 zł

2,50 zł netto

Więcej informacji

Krem RUMIANKOWY z witaminą A i allantoiną z zawartością gliceryny.
WYCIĄG Z RUMIANKU łagodzi podrażnienia skóry, stymuluje regenerację naskórka, działa bakteriostatycznie, nie wywołuje alergii. GLICERYNA odpowiedzialna jest za odpowiednie nawilżenie skóry rąk, oraz złagodzenie efektu podrażnienia, który został wywołany różnego rodzaju detergentami. Obecność w składzie kremu witaminy A, zapewnia wygładzenie i uelastycznienie skóry. Dodatkowo poprawia wilgotność i chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.  
ALLANTOINA zmiękcza naskórek, usuwa zgrubienia i spękania, wykazuje działanie łagodzące i kojące.

ALOESOWY z witaminami A+E, z zawartością gliceryny.
ALOES wygładza i nawilża skórę dłoni, jednocześnie pobudzając wzrost komórek. GLICERYNA to składnik odpowiedzialny za nawilżenie skóry rąk a dodatkowo za złagodzenie efektów podrażnień spowodowanych detergentami. Witaminy A+E poprawiają miękkość i elastyczność naskórka, pobudzając produkcję kolagenu odpowiedzialnego za proces starzenia się skóry.

CYTRYNOWY z witaminą E + C, z zawartością gliceryny.
WYCIĄG Z LIMONKI zawiera bioflawonoidy, pektyny oraz sole mineralne, które działają wzmacniająco na naskórek i łagodzi podrażnienia. GLICERYNA odpowiednio nawilża naskórek oraz łagodzi efekt podrażnienia spowodowany używaniem detergentów. Kompleks witamin E + C poprawia zdolność wiązania wody w skórze, stymulując przy tym regenerację naskórka. Wykazuje silne działanie ochronne.

Produkty powiązane

Podobne produkty

13,65 zł 11,10 zł netto