Marki Jest 9 marek

 • DOLPHIN

  Marka Dolphin w branży chemii przemysłowej identyfikowana jest z profesjonalnymi rozwiązaniami i specjalistycznymi środkami czystości dla firm. Jako producent chemii gospodarczej i przemysłowej przygotowuje środki stosowane w obiektach użytkowych, a także kosmetyce samochodowej.

 • ECOSET

  ECOSET Sp. z o.o. Sp.k. to profesjonalna hurtownia wielobranzowa na Dolnym Śląsku. Firma powstała w 2012 roku i od samego początku swojej działalności postawiła na jakość. W naszym rozumieniu jakość traktowana jest bardzo szeroko, oferujemy naszym klientom najlepszy pprodukty, jakość któreych potwierdzona jest licznymi certyfikatami, wraz z najlepszą obsługą przed- i posprzedażową.

 • FORLUX


  FORLUX - to polski producent profesjonalnych środków czystości.
  Dzięki opracowanym zaawansowanym technologiom produkty FORLUX  nie odbiegają jakością od uznanych światowych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka FORLUX ma wciąż poszerzaną gamę produktów.

 • GOLD DROP

  Gold Drop to polski producent chemii gospodarczej i środków myjących, czyszczących oraz myjąco-dezynfekujących. Wyprodukowana przez Gold Drop chemia gospodarcza służy do utrzymania czystości w kuchniach, łazienkach, biurach i innych pomieszczeniach, która skutecznie usuwa brud, pleśń i inne osady oraz impregnuje czyszczone powierzchnie. 

 • GRITE


  Grite to producent który nieustannie się rozwija. Zbierają doświadczenie już od 1823 roku, co za tym idzie tylko produkty najwyżej jakości trafiają do klientów by zaspokoić ich potrzeby.Są oni numerem jeden w regionie bałtyckim. W swojej ofercie mają papiery toaletowe oraz ręczniki papierowe które doskonale sprawdzają się kuchni czy też w łazience. Produkty Grite są produkowane z materiałów recyklingowych.

 • KOLORADO

  Kolorado to marka produktów do sprzątania oparta o wieloletnie doświadczenie i osadzona w polskich realiach. Dzięki własnym badaniom laboratoryjnym, doskonaleniu technologii i receptur, dopasowaliśmy nasze produkty do oczekiwań polskich Pań Domu. Ponadto wyroby Kolorado i Hippo doskonale sprawdzają się w warunkach ekstremalnych: zapleczach restauracyjnych i hotelowych, firmach sprzątających oraz w biurach.

 • KULMEX

  KULMEX - to niemiecki producent najwyższej jakości środków piorących według zachodniej receptury. Proszki, żele do prania i płyny do płukania firmy KULMEX nie zawierają fosforanów ani innych szkodliwych dla środowiska i ludzi składników. Ponadto są skuteczne i wydajne.

 • MELITRADE A.S.

  Spółka Melitrade a.s. jest znaczącym producentem i dostawcą artykułów papierniczo-higienicznych, nawilżonych produktów higienicznych, produktów z waty i bawełny, świec, AFH (przemysłowy program papierniczy) i innych podobnych produktów w Europie Środkowej i Wschodniej.  Melitrade a.s. jest właścicielem marki Linteo.

 • MERCATOR MEDICAL

  Grupa Mercator Medical jest liderem w Polsce oraz jednym z kluczowych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej na rynku jednorazowych rękawic medycznych. Uzupełnienie oferty Mercator Medical stanowią opatrunki medyczne oraz produkty ochronne z włókniny, takie jak odzież jednorazowego użytku medycznego i obłożenia pola operacyjnego.